حمل هوایی محصولات کشاورزی

ویژگی های حمل هوایی محصولات کشاورزی

قطعا حمل هوایی به نسبت دیگر وسایل سرعت بالاتری در رسیدن محصول به مقصد می باشد و همین امر در سالم ماندن و تازه ماندن محصولات کشاورزی اثر چشمگیری دارد که موجب می شود کیفیت محصولات حفظ شود و کاستی و ضرری در سود ایجاد نکند.

در ارسال محصولات کشاورزی با هواپیما شرایط به نوعی مطلوب محیاست تا از پوسیدگی و له شدن محصولات جلوگیری شود و سیستم برودتی این امکان را فراهم می کند تا آب میوه حفظ شده و در زمان تحویل از وزن آن کم نشود. همچنین تغییر رنگ و طعم محصولات بسیار مهم است که افت کیفیتی نداشته باشد در غیر این صورت از دیگر رقبای خود عقب خواهید ماند، زیرا امروزه مردم به دنبال محصولات تازه می باشند و به خوبی از فواید محصولات کشاورزی تازه آگاهند بنابراین برای آنکه بتوانید در بازار رقابت حرف اول را بزنید مستلزم این هستید تا از حمل هوایی برای واردات محصولات خود استفاده نمائید.

از ویژگی های حمل هوایی در حمل و نقل بین المللی سرعت رسیدن محصولات به کشورهای مقصد و متغیر بودن شرایط حمل و عمل کردن به استاندارد های حمل در تمام مراحل بارگیری، حین حمل و تخلیه می باشد و همین ویژگی شرایط مطلوبی را برای انتقال محصولات کشاورزی محیا می کند. حمل هوایی این امکان را دارد که محصولات کشاورزی را در درجه مناسب برودتی و حرارتی حمل و در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد برساند.

حمل هوایی محصولات کشاورزی

شرکت هیرا آمادگی حمل کالاهای فاسد شدنی و یخچالی از کلیه کشورها به ایران را دارد. می توانید جهت هماهنگی و تهیه مدارک لازم و اعلام نرخ حمل محصولات خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لطفا نظر بدهید
[تعداد: 1   میانگین:  5/5]