صادرات محصولات دریایی

ارسال هوایی یکی از بهترین، سریع ترین و ایمن ترین نوع حمل و نقل جهت صادرات محصولات دریایی می باشد. با توجه به فساد پذیری بالای این محصولات و تازه خوری بازار هدف و با توجه به لطفاتی که محصولات دریایی دارند برای صادرات آن باید خیلی توجه نمود از جمله این که رطوبت و دمای هوا چگونه باشد و نحوه آماده سازی بسته بندی جهت حمل و نقل از نظر بهداشتی باید رعایت گردد.

محصولاتی مانند : لابستر – خرچنگ – میگو – انواع ماهی پرورشی مانند : کپور و آمور ، انواع ماهی جنوب مانند : حلوا سفید (زبیدی) و شوریده بازار هدف کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد.

صادرات محصولات دریایی

با توجه به فساد پذیری بالای این محصولات و تازه خوری بازار هدف، حمل و نقل هوایی بین المللی هیرا تمام مراحل بسته بندی تخصصی، تشریفات گمرک و ارسال به صورت هوایی محصولات شما را به عهده می گیرد تا محموله های صادراتی شما را در سریع ترین زمان ممکن به کشور مقصد رسانده و موجبات رضایت شما صادرکنندگان و تولیدکنندگان را برآورده سازد. 

نکته: در صورت نیاز به حمل از مراکز استانها و سایر شهرها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هماهنگی لازم جهت حمل هوایی از نزدیک ترین فرودگاه به شما انجام پذیرد.

لطفا نظر بدهید
[تعداد: 1   میانگین:  5/5]