صادرات قارچ دنبلان کوهی

دنبلان کوهی یا همان قارچ ترافل نوعی قارچ است که در دل کوه و طبیعت کوهستانی گرم و خشک و به صورت خودرو در کنار ریشه درختان می روید و دارای ارزش غذایی بسیار بالاست که در کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپایی مشتری های بسیار دارد. اگرچه این محصول از ارزش افزوده خوبی جهت صادرات برخوردار است اما به دلیل رویش در زیستگاه طبیعی و برداشت بی رویه و تخریب مراتع در زمان برداشت نیازمند اخذ مجوز صادرات از مراجع ذیربط می باشد. شرکت هیرا اولین دارنده مجوز صادرات دنبلان کوهی از استان تهران می باشد.

فواید قارچ دنبلان کوهی

از مهمترین خواص دنبلان کوهی می توان به کاهش کلسترول خون و جلوگیری از پیری زودرس اشاره کرد. از جمله خواص و فواید  دیگر آن تقویت سیستم ایمنی بدن ، ضد سرطان ، جلوگیری از آسیب کبدی ، جلوگیری از بیماری های قلبی ، جایگزین گوشت برای گیاه خواران ، درمان عفونتهای چشمی ، درمان تراخم ، کاهش قند خون و… می باشد.

صادرات قارچ دنبلان کوهی

محصولاتی همچون دنبلان کوهی علاوه بر داشتن تخصص در کاشت و برداشت، نیازمند دانش صادرات بار هوایی و چگونگی حمل و نقل آن نیز می باشند. این محصول پر خاصیت  به دلیل عمر کوتاهش، برای سالم رسیدن به دست مصرف کنندگان نیاز به حمل سریع و بسته بندی مناسب دارد.

شرکت هیرا اولین دارنده مجوز صادرات دنبلان کوهی از استان تهران، با توجه به سابقه صادراتی و طول عمر پایین این محصول، اقدام به بسته بندی مناسب صادرات و مورد پسند مشتریان حاشیه خلیج فارس و اروپایی کرده است، همچنین تمامی موارد بسته بندی، تشریفات گمرکی، اخذ مجوز های لازم و مجوز صادرات و به دلیل ماندگاری کم محصول حمل سریع هوایی را به عهده می گیرد.

لطفا نظر بدهید
[تعداد: 1   میانگین:  5/5]