حمل هوایی حیوانات زنده

در زندگی مدرن امروزه نگهداری حیوانات در بین افراد از جایگاه ویژه ای برخوردار شده و برخی افراد تمایل به نگهداری نژادهای خاصی از حیوانات دارند که ناگزیر باید آن ها را از خارج کشور وارد کنند.

چرا حمل هوایی برای واردات حیوانات زنده مناسب است؟

سرعت و زمان پروسه حمل از مبدا به مقصد و همچنین ارائه استاندارد های حمل و متغیر بودن شرایط حمل در حمل هوایی بهترین گزینه برای جابه جایی حیوانات خانگی می باشد. قوانین خاص حمل هوایی حیوانات زنده موجب شده تا این کار به بهترین شکل ممکن و در امنیت و سلامت کامل صورت پذیرد زیرا با کوچکترین مشکل در حمل ممکن است در سلامت روان حیوان تاثیر منفی ایجاد شود و همچنین دادن تضمین در رفاه و امنیت حیوانات زنده بدیهی است.

حمل حیوانات به ایران با هواپیما

نمونه هایی از حمل هوایی حیوانات زنده توسط شرکت هیرا 

  • واردات سگ نژاد کمیاب از آمریکا به ایران جهت تکثیر
  • واردات اسب های مسابقه از کشورهای حاشیه خلیج فارس به ایران جهت تکثیر
  • واردات سگهای پلیس و هلال احمر از هلند به ایران
     

دارندگان حیوانات خانگی مانند (سگ و گربه) و واردکنندگان حیوانات زنده مانند (دام و طیور، اسب ، سگ) که برای تکثیر یا پرورش و اصلاح نژاد نیاز هست که وارد ایران شوند می توانند برای واردات هوایی به شرکت هیرا اطمینان کنند، جهت هماهنگی و تهیه مدارک و اعلام نرخ حمل با ما تماس بگیرید، ما این تضمین را می دهیم که ارسال حیوانات زنده با هواپیما در سلامت کامل و با بالاترین امنیت و ایمنی صورت می پذیرد  و حیوان شما بدون آسیب و با شرایط ایمن و استاندارد از کلیه کشورها به ایران حمل شود.

لطفا نظر بدهید
[تعداد: 1   میانگین:  5/5]