ارسال کتاب به خارج

ایران بزرگترین تولید کننده کتب فارسی در منطقه است و بسیاری از فارسی زبانان و دوست داران زبان فارسی و علاقه مندان به ایران در خارج کشور خواهان کتابهای مختلف فارسی می باشند. ارسال کتاب به خارج از کشور را با خیال آسوده به شرکت هیرا بسپارید.

در حوزه ادبیات آثار ایرانی را باید جهانی نمود. کتاب یک اثری است که نوع تفکر و اندیشه یک کشور را نمایان می کند، پس باید در صادرات جایگاه ویژه ای داشته باشد. باید آثاری را در راس صادرات کتاب قرار داد که از ارزش های فرهنگی کشور صحبت می کند علاوه بر این به دلیل وجود دانشمندان و کتب علمی ارزشمند در ایران کشورهای خارجی تمایل به داشتن کتب طب سنتی و مذهب و نجوم ایران دارند. کتابهایی که برخی از آنان قدمت چندین هزار ساله دارد و هنوز در آنسوی مرزها مقبولیت دارد و حتی برخی از کتب در دانشگاه ها به عنوان دروس اصلی تدریس می شود.

ارسال کتاب با هواپیما

صادرکنندگان محترم می توانند جهت صادرات بار هوایی خود شامل : کتب مذهبی، فرهنگی، درسی، تاریخی ،…. و کلیه کتابهای مجاز به ما اطمینان کنند. تمام مراحل تحویل از درب محل، بسته بندی، حمل تا فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی و ارسال به کشور مورد نظر شما توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد. نرخ های ویژه و رقابتی جهت ارسال کتاب با اولین تماس برای شما منظور خواهد شد.

لطفا نظر بدهید
[تعداد: 1   میانگین:  5/5]