واردات تجهیزات صنعتی

 واردات تجهیزات صنعتی به عنوان بخش بزرگی از واردات کالا به ایران محسوب می شود که بازرگانان و تجار ایرانی با بستن قرارداد با شرکت های تولیدی خارجی و یا با دریافت نمایندگی از کشورهای چین، امارات، کره، کشورهای اروپایی و گاهی از کشورهای آمریکایی، اقدام به واردات آنها می کنند.

همانطور که می دانید در نقطه به نقطه جهان، صنعت و تکنولوژی پیشرفتی گسترده و روزافزون دارد و در بسیاری از پروژه های صنعتی و عمرانی، استفاده از ابزارآلات و تجهیزات دقیق اندازه گیری سطوح مختلف انرژی و پارامترهای فیزیکی یک ضرورت محسوب می شود. در نتیجه بدون شک واردات تجهیزات صنعتی و کاربرد آنها در روند توسعه و پیشرفت صنعت کشور، نقش بسزایی را ایفا می کند.

واردات تجهیزات صنعتی از طریق هوایی نسبت به واردات زمینی و یا دریایی تجهیزات صنعتی با سرعت بیشتری انجام می پذیرد. افراد و شرکت های بسیاری هستند که زمان برای آنها همانند طلا با ارزش است و ترجیح می دهند تا با پرداخت هزینه بیشتر،کالا و تجهیزات صنعتی خود را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

واردات تجهیزات صنعتی

حمل هوایی تجهیزات صنعتی از جمله خدمات شرکت هیرا می باشد. ما آمادگی تامین، حمل دریایی و حمل هوایی تجهیزات صنعتی نظیر قطعات و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، قطعات کارخانه ای و ذوب آهن، کالاهای نمایشگاهی، تجهیزات پروژه های نیروگاهی، راه سازی و ساختمانی را به واسطه نمایندگان خود در آمریکا، آلمان، چین و سایر کشورها را دارا می باشد.

شما می توانید واردات بار هوایی خود را به شرکت هیرا بسپارید تا بعد از تماس و مشاوره با کارشناسان ما، در اسرع وقت نرخ حمل اعلام و در صورت موافقت هماهنگی جهت دریافت بار از درب محل انجام و پس از حمل به ایران ترخیص و درب محل یا کارخانه محموله تحویل شما گردد.

لطفا نظر بدهید
[تعداد: 1   میانگین:  5/5]