ارسال مواد غذایی و تجهیزات رستوران

رستوران های ایرانی در خارج از کشور برای تهیه مواد غذایی و ملزومات رستوران خود می توانند به ما اعتماد کنند و تهیه و ارسال لوازم و مواد غذایی مورد نیاز رستوران به خارج از کشور را به ما بسپارند.

امروزه به دلیل مهاجرت برای زندگی یا تحصیل به خارج از کشور بسیاری افراد به این فکر افتادند که در خارج از مرزها هم می توان غذای ایرانی طبخ  کرد و اکثر ایرانیان مقیم خارج راغب هستند که غذای ایرانی سرو کنند و گاهی سرآشپزان بزرگی در این آرزو هستند که کسب و کار خود را گسترش داده و شعبات متعددی از رستوران خویش داشته باشند. کیفیت غذا برای هر رستوران بسیار مهم است و لازمه آن  مواد غذایی با کیفیت و تازه و مرغوب است.

شرکت هیرا به دلیل سابقه همکاری با رستوران ها در خارج از کشور (آمریکا، کانادا، استرالیا، اروپا و حاشیه خلیج فارس) تجربه لازم را در تهیه مواد غذایی روزانه رستوران ها شامل (ادویه جات، خشکبار، شیرینی جات، سوهان، گز، باقلوا، زعفران، خلال پسته ، بادام، زرشک و گردو) میوه جات و صیفی جات (بادمجان، کرفس، سبزیجات تازه و آماده، انار و هندوانه) تجهیزات رستورانی شامل (ظروف، سیخ، کباب پز، کباب زن، صنایع دستی و سنتی، تجهیزات و ملزومات سفره خانه سنتی، ترمه، دیگچه مسی و سنگی و سفال، قلیان) را دارد.

کارشناسان ما با حضور در بازارهای مربوطه یا معرفی شده توسط شما کلیه کالاها را بررسی، تهیه و برای شما ارسال می نمایند. کلیه مراحل ارزیابی، خرید، بسته بندی، تشریفات گمرکی، اخذ گواهی های لازم و صادرات بار هوایی یا دریایی توسط این شرکت انجام می پذیرد.

 

لطفا نظر بدهید
[تعداد: 1   میانگین:  5/5]